Oryginalne urządzenie Aguapeel H2 w naszym gabinecie umożliwia synergiczne działanie oczyszczania wodorowego oraz hydrabrazji substancjami aktywnymi. Zabieg Aquapeel H2 dedykujemy osobom z cerą każdego typu, w tym posiadającym cerę naczyniową.

Zabieg oczyszczania wodorowego Aquapeel H2 musi być prawidłowo wykonany, aby przynieść oczekiwany efekt. Profesjonalny zabieg Aquapeel H2 składa się z sześciu etapów:

 • usunięcia wolnych rodników
 • eksfoliacji
 • dotleniania
 • dyspersji antyoksydantów
 • AntyOxyFusion
 • liftingu

Skomplikowane?

Zaraz wszystko Ci wyjaśnimy!

Wolne rodniki są jednym z powodów przedwczesnego starzenia się skóry. Doprowadzają do uszkodzenia włókna kolagenowego oraz elastyny, a także – poprzez utlenianie – zubażają warstwę lipidową naskórka. W efekcie komórki skóry obumierają przedwcześnie, a procesy regeneracyjne są utrudnione. Skóra blaknie, traci kolor i elastyczność, wzrasta podatność na powstawanie zmarszczek.

Czym jest zabieg Aquapel H2?

Oczyszcanie Wodorowe Aquapeel H2 Białystok
Oczyszcanie Wodorowe Aquapeel H2 Białystok

Oczyszczanie wodorowe, bazujące na sześciu etapach, oczyszcza, złuszcza, dotlenia i liftinguje skórę. Chociaż pełna odnowa wymaga wielu zabiegów, to efekty mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu Aquapeel H2, dzięki połączeniu hydrabrazji, ultradźwięków, bipolarnego RF oraz infuzji.

Technologia bipolarnego RF (bipolarnej częstotliwości radiowej) pozwala na chwilowe ogrzanie warstw skóry przez fale o częstotliwości radiowej (powyżej 500 kHz). Umożliwia to chwilowe rozciągnięcie włókien kolagenowych, które w odpowiedzi ulegają skróceniu.

Dzięki zabiegom oczyszczania wodorowego Aquapeel H2 w naszym gabinecie możesz liczyć na uzyskanie promiennej, zdrowej skóry!

Eksfoliacja – czyli kolejny etap oczyszczania wodorowego – opiera się na opatentowanej mieszance kwasów, zapewniającej udrożnienie kanałów skórnych. To z kolei pozwala na doprowadzenie substancji czynnej do przestrzeni międzykomórkowej. To bardzo wspiera proces regeneracji, ponieważ obumarłe komórki naskórka statnowią niekorzystną barierę dla substancji aktywnej i bez eksfoliacji nie mogłaby ona wniknąć odpowiednio głęboko w skórę.

Infuzja substancji aktywnej – po oczyszczeniu i dotlenieniu skóry – zabezpiecza ją przed ponownym powstawaniem nadmiaru wolnych rodników. Stanowi także zabezpieczenie przed niekorzystnymi wpływami środowiskowymi, czyli np. temperaturą, zanieczyszczeniami chemicznymi i mechanicznymi oraz promieniowaniem UV. Takie zabezpieczenie zapewniają antyoksydanty, reagujące z wolnymi rodnikami, które przeciwdziałają starzeniu skóry.

Ukoronowaniem rytuału oczyszczania wodorowego Aquapeel H2 jest zabieg bipolarną falą radiową, o której już wspominaliśmy. Fala radiowa o precyzyjnie dobranej mocy ogrzewa skórę do temperatury 42 stopni Celsjusza na głębokość około 4 mm, stymulując napięcie włókna kolagenowego i uelastyczniając skórę.

Zabieg Aquapeel H2 to między innymi:

 • dotlenienie skóry właściwej
 • przebudowa włókien kolagenowych
 • zneutralizowanie stanów zapalnych
 • redukcja przebarwień
 • stymulacja metabolizmu skóry
 • poprawa jej jędrności

Nasz gabinet dermatologiczny dr n. med. Piotra Aleksiejczuka w Białymstoku prowadzi zabiegi oczyszczania wodorowego Aquapeel H2 – kompleksowej terapii pielęgnacyjnej, wykorzystującej aktywny wodór, eksfoliację naskórka, dotlenianie skóry, antyoksydanty i fale radiowe. W naszym gabinecie możesz także liczyć na konsultację dermatologa klinicznego, który rozwieje wszelkie wątpliwości w zakresie przeciwwskazań i kwalifikacji do zabiegu.

Zapraszamy na zabiegi oczyszczania wodorowego Aquapeel H2 do gabinetu dermatologicznego w Białymstoku.

Tel. +48 535 553 550

Adres i mapa dojazdu

Używając tej strony zgadzasz się na używanie technologii ciasteczek (cookies). Więcej informacji

Ustawienia ciasteczek na tej stronie zezwalają na ich używanie, aby zapewnić Ci maksymalny komfort przeglądania oraz gromadzenie statystyk oglądalności strony. Jeżeli kontynuujesz używanie tej strony bez zmiany ustawień ciasteczek (cookies) lub klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że się na to zgadzasz.

Zamknij