Poczuj efekt gładkiej skóry nawet przez sześć miesięcy po serii 12 bezbolesnych zabiegów depilacji światłem! Depilacja światłem jest bezpieczna nawet we wrażliwych miejscach, a nasz gabinet zapewnia profesjonalną aplikację.

Nasadki na urządzenie pozwalają dostosować kształt aplikatora światła do różnych części ciała.

Jak działa depilacja światłem?

To bardzo proste. Najpierw delikatne impulsy świetlne naświetlają cebulki włosów pod skórą. W ten sposób mieszek włosowy zostaje osłabiony, a włosy zaczynają wypadać. Regularne powtarzanie zabiegu zapobiega odrastaniu włosów, jednak pełna seria 12 zabiegów fotodepilacji może wystarczyć aż na 6 miesięcy.

Fotodepilacja Philips Lumea - Gabinet Białystok
Fotodepilacja Philips Lumea – Gabinet Białystok

Depilacja światłem aparatem Philips Lumea Prestige została stworzona wraz z dermatologami, którzy swoim doświadczeniem gwarantują optymalny proces pozbywania się włosów w sposób najmniej inwazyjny dla skóry i maksymalnie delikatny.

Ile czasu zajmuje jeden zabieg fotodepilacji?

To zależy od wielu czynników, a szczególnie powierzchni i odcienia skóry pacjenta. Zabieg na obie łydki zabiera do 10 minut, a na pachy do dwóch minut. Do odpowiedniego aplikowania strumienia światła na skórę służą specjalistyczne nasadki.

  • Nasadka do ciała – służy do szybkiej depilacji dużych obszarów. Świetnie nadaje się do nóg, a duże okienko (4 cm kwadratowe) działa na największą powierzchnię ze wszystkich nasadek.
Depilacja światłem Philips Lumea - Nasadka Do Ciała - Gabinet Białystok
Depilacja Światłem Philips Lumea – Nasadka Do Ciała – Gabinet Białystok
  • Nakładka do pach – jest wypukła, a okienko ma powierzchnię trzech centymetrów kwadratowych. Odpowiednie do delikatnej skóry.
Depilacja Światłem Philips Lumea - Nasadka Do Pach - Gabinet Białystok
Depilacja Światłem Philips Lumea – Nasadka Do Pach – Gabinet Białystok
  • Nasadka do twarzy – posiada podwójny filtr dla pełnego bezpieczeństwa. Ciemnoczerwony filtr to dodatkowa ochrona dla delikatnej twarzy. Okienko o powierzchni dwóch centymetrów kwadratowych jest płaskie, aby depilacja obszaru nad górną wargą, podbródka i szczęki przebiegała maksymalnie precyzyjnie. Depilacja twarzy może być delikatna i skuteczna.
Fotodepilacja Philips Lumea - Nasadka Do Twarzy - Gabinet Białystok
Fotodepilacja Philips Lumea – Nasadka Do Twarzy – Gabinet Białystok
  • Nasadka do okolic bikini – świetnie da sobie radę z grubszymi włoskami. Posiada dodatkowy przezroczysty filtr dla pełnej higieny i delikatności zabiegu. Okienko ma powierzchnię trzech centymetrów kwadratowych, przez co ta sama dawka światła jest rozkładana na mniejszej powierzchni, intensyfikując działanie depilujące.
Fotodepilacja Philips Lumea - Nasadka Do Okolic Bikini - Gabinet Białystok
Fotodepilacja Philips Lumea – Nasadka Do Okolic Bikini – Gabinet Białystok

Dlaczego do dermatologa na fotodepilację?

Dlatego, że dermatolog jest w stanie w razie potrzeby udzielić konsultacji w przypadku np. znamion na skórze i innych zmian skórnych, które mogą być przeciwwskazaniami do depilacji światłem. Doświadczony kosmetolog, dokonujący depilacji aparatem Philips Lumea Prestige, ma porównanie przebiegu procesu fotodepilacji do innych pacjentów, co pozwala mu zapewnić pełne bezpieczeństwo serii zabiegów depilacji światłem.

Zapraszamy na zabiegi depilacji światłem aparatem Philips Lumea do gabinetu dermatologicznego w Białymstoku.

Tel. +48 535 553 550

Adres i mapa dojazdu

Gabinet Dermatologiczny Białystok - Depilacja Światłem Philips Lumea
Gabinet Dermatologiczny Białystok – Depilacja Światłem Philips Lumea

 

Używając tej strony zgadzasz się na używanie technologii ciasteczek (cookies). Więcej informacji

Ustawienia ciasteczek na tej stronie zezwalają na ich używanie, aby zapewnić Ci maksymalny komfort przeglądania oraz gromadzenie statystyk oglądalności strony. Jeżeli kontynuujesz używanie tej strony bez zmiany ustawień ciasteczek (cookies) lub klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że się na to zgadzasz.

Zamknij