Zapewniamy dostęp do osiągnięć nowoczesnej dermatologii, wspartej doświadczeniem lekarza: od diagnostyki, poprzez leczenie farmakologiczne, aż po kosmetykę lekarską i zabiegi chirurgiczne.

Nikt nie pozostaje obojętny na niepokojące zmiany skórne. U jednych budzą zażenowanie, u innych wstyd lub obawę. Tymczasem nawet jedna wizyta u doświadczonego dermatologa może rozwikłać obawy, a czasem nawet zupełnie zniwelować dręczące efekty natury estetycznej. Dr n. med. Piotr Aleksiejczuk to dermatolog z wieloletnią praktyką kliniczną, która da Ci pewność właściwej pomocy nawet wtedy, gdy zdiagnozowane zmiany skórne okażą się poważne. W gabinecie w Białymstoku możesz liczyć na skuteczną pomoc m.in w takich dolegliwościach:

Powyższa lista obrazuje, jak szeroki jest zakres usług naszego gabinetu dermatologicznego w Białymstoku. Jest to o tyle istotne, że tak szerokie doświadczenie pozwala na bezbłędną i szybką diagnozę, z której od lat znany jest dr Piotr Aleksiejczuk. Jego wieloletnia praca w specjalistycznych przychodniach dermatologicznych to setki wyleczonych pacjentów i ogromny bagaż doświadczenia, z którego i Ty możesz skorzystać. Być może po wizycie okaże się, że jedna trafna diagnoza przyniesie Ci ulgę, której szukasz od wielu lat, wydając przy tym mnóstwo pieniędzy na lekarstwa.

Wsparcie doświadczonego dermatologa jest bezcenne – pozwoli przynieść ulgę i osiągnąć efekty bez ryzyka powikłań i w sposób zgodny z fizjologią Twojego organizmu.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi laserowe do gabinetu dermatologicznego w Białymstoku.

Dermatolog Bialystok Mikrodermabrazja Telefon Tel. rejestracja: +48 535 553 550

Tel. rezerwowy: +48 734 461 240

Dermatolog Bialystok Laser Facebook – polub nas na FB

Gabinet Dermatologiczny Bialystok Dojazd – adres i mapa dojazdu

Dermatolog Białystok Piotr Aleksiejczuk Lekarz Roku 2016

Używając tej strony zgadzasz się na używanie technologii ciasteczek (cookies). Więcej informacji

Ustawienia ciasteczek na tej stronie zezwalają na ich używanie, aby zapewnić Ci maksymalny komfort przeglądania oraz gromadzenie statystyk oglądalności strony. Jeżeli kontynuujesz używanie tej strony bez zmiany ustawień ciasteczek (cookies) lub klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że się na to zgadzasz.

Zamknij