Po raz kolejny nasz gabinet dermatologiczny w Białymstoku nie zanotował żadnych negatywnych opinii naszych pacjentów, cieszymy się że kolejny rok możemy im służyć fachową diagnozą i specjalistyczną poradą lekarską!

Opinie naszych pacjentów są dla nas bardzo ważne i zawsze staramy się uwzględniać ich sugestie, wykorzystując je do ciągłego podnoszenia jakości usług i wychodzenia na przeciw potrzebom pacjentów. Cieszymy się z przyznanego wyróżnienia, które jest owocem badań opinii o naszym gabinecie, wyrażanych przez internautów. Ale…

Dermatolog Białystok Piotr Aleksiejczuk - firma godna zaufania 2018

Tak naprawdę takie plebiscyty to tylko tło – najważniejsza jest dla nas pomoc pacjentom: nie tylko zabiegi laserowe wspierające urodę, ale przede wszystkim precyzyjna diagnostyka i idąca z nią w parze dermatologia, także ta zabiegowa. Leczymy nie po to, by leczyć, lecz po to, by wyleczyć – i to się nigdy nie zmieni.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi laserowe do gabinetu dermatologicznego w Białymstoku. Pozwól naszej wiedzy i doświadczeniu pracować dla Ciebie!

Dermatolog Bialystok Mikrodermabrazja Telefon Tel. rejestracja: +48 535 553 550

Tel. rezerwowy: +48 734 461 240

Dermatolog Bialystok Laser Facebook – polub nas na FB

Gabinet Dermatologiczny Bialystok Dojazd – adres i mapa dojazdu

Używając tej strony zgadzasz się na używanie technologii ciasteczek (cookies). Więcej informacji

Ustawienia ciasteczek na tej stronie zezwalają na ich używanie, aby zapewnić Ci maksymalny komfort przeglądania oraz gromadzenie statystyk oglądalności strony. Jeżeli kontynuujesz używanie tej strony bez zmiany ustawień ciasteczek (cookies) lub klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że się na to zgadzasz.

Zamknij