Piotr Aleksiejczuk otrzymał wyróżnienie Kuriera Porannego w plebiscycie na Lekarza roku. To najważniejsza nobilitacja, bo kapitułą tego plebiscytu są sami pacjenci. Dziękujemy im za dobre słowa!

Media lokalne, takiej jak Kurier Poranny, są mocno zrośnięte z lokalną społecznością i przyznawane przez nie wyróżnienia mają dla nas duże znaczenie. Jako że wyboru dokonali pacjenci, z czystej wdzięczności za skutecznie udzieloną pomoc, to jest to dla nas także zobowiązanie, że…

Dermatolog Białystok Piotr Aleksiejczuk Lekarz Roku 2016

…będziemy nadal dokładali wszelkich starań, aby jak najszybciej i jak najskuteczniej rozwiązywać ich problemy dermatologiczne. Piotr Aleksiejczuk jest nie tylko doświadczonym dermatologiem klinicznym, lecz także pasjonatem dermatologii, więc praca, choć ciężka sprawia mu nie mniej satysfakcji, co przyznawane wyróżnienia. Pracuje dla pacjenta i to jego zdrowie jest najważniejsze.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi laserowe do gabinetu dermatologicznego w Białymstoku. Pozwól naszej wiedzy i doświadczeniu pracować dla Ciebie!

Dermatolog Bialystok Mikrodermabrazja Telefon Tel. rejestracja: +48 535 553 550

Tel. rezerwowy: +48 734 461 240

Dermatolog Bialystok Laser Facebook – polub nas na FB

Gabinet Dermatologiczny Bialystok Dojazd – adres i mapa dojazdu

Używając tej strony zgadzasz się na używanie technologii ciasteczek (cookies). Więcej informacji

Ustawienia ciasteczek na tej stronie zezwalają na ich używanie, aby zapewnić Ci maksymalny komfort przeglądania oraz gromadzenie statystyk oglądalności strony. Jeżeli kontynuujesz używanie tej strony bez zmiany ustawień ciasteczek (cookies) lub klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że się na to zgadzasz.

Zamknij